Kameralne SPA

Przyjazność, niespieszność, intymność i spokój to cechy, którymi wypełniamy Ziołowe Spa. Jego mury skutecznie pozostawiają troski z dala. Te przestrzenie są przeznaczone ku temu, by móc wrócić do siebie, by móc zrzucić z siebie jarzmo ciążących obowiązków, terminów, odpowiedzialności. Jesteś w nim Gościem, niczym się nie martwisz. Naszą rolą jest pozytywnie oddziaływać, by nasi szanowni Goście czuli się odprężeni i bezpieczni. Z taktem i cierpliwością, towarzyszymy uprzejmie Gościom odwiedzającym Ziołowe Spa na każdym etapie ich pobytu, otwierając przed nimi kolejne kojące i klimatyczne przestrzenie i zabiegi. Niesamowita okolica naszego miejsca zachęca do odwiedzania. Świeże powietrze, lokalizacja wśród drzew i łąk, pobliska rzeka. Wszystko stanowi niesamowity krajobraz oraz nadaje naturalności. 

Kameralne SPA

Piękny zapach, stonowany dźwięk, ciepła barwa światła i optymalna temperatura sprawiają ulgę zmysłom, dostrajając je do niższych, spokojniejszych częstotliwości. Cały pobyt jest nieustanną, dobroczynną kąpielą zmysłów, przez które wyciszeniu w naturalny sposób ulega ostatecznie także psychika. Spowalnia tumult serca, poziom adrenaliny we krwi maleje, ciśnienie tętnicze się uspokaja, napięcia mięśniowe okolic karku zmniejszają się, a wraz z tymi mierzalnymi aparaturowo zmianami, poprawia się samopoczucie, które uwidacznia się na wygładzonej i rozpogodzonej twarzy. Poczucie bezpieczeństwa i komfortu jakie zapewniamy napędzi Twoje życie przez kilka kolejnych dni. Damy Ci dawkę motywacji potrzebnej w codziennym życiu. Czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą, lub wizyta w pojedynkę – zapewniamy wyjątkowe traktowanie, emocjonalne zabiegi i jedyny w swoim rodzaju klimat naszego SPA.


 

Wizyta w naszym Ziołowym SPA, które przepełnione jest naturalnymi aromatami ziół, pobudza zmysły do działania, koi nerwy, otula. Wiemy jak ważny jest wypoczynek i jaką wartość ma dobrze spędzony urlop. Gwarantujemy, że pobyt u nas będzie niezapomniamy. Podczas zabiegów, ciało pielęgnowane jest tylko prestiżowymi i 100% naturalnymi kosmetykami. W gabinetach panuje ciepło i cisza. Holistyczne podejście naszych terapeutek do klienta skupia się na całości człowieka. Nie dzielimy ciała, duszy i emocji. Staramy zapanować się nad wszystkimi elementami, podchodzimy indywidualnie. Praktykujemy obmycie i oczyszczenie wodą przed każdym zabiegiem. Jeśli szukasz idealnego miejsca na spędzenie kilku dni w rodzinnym gronie, lub pragniesz romantycznie przeżyć weekend z druga połówką to nasze miejsce jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy rozmaite rozrywki, które pozwolą aktywnie spędzić Ci czas i cieszyć się bliskimi osobami.

Sprawdź naszą ofertę